Multiinstrumentalista, kompozytor, autor muzyki filmowej, aranżer, tekściarz. Występuje od lat na krakowskiej scenie muzycznej. Jest założycielem i członkiem takich kapel jak Wicked Heads, Dr Zoydbergh. Tworzy również solo, w ramach projektu „Radio UFO”. Jest jednym z nielicznych przedstawicieli muzyków tworzących w nurcie alt country i americana w Europie. Wybrane nagrody : I miejsce Stacja Woodstock Kraków 2004 (z Dr Zoydbergh); I miejsce CK Alternatif Kielce 2006 (Dr Zoydbergh); Najlepszy gitarzysta festiwalu Go Rock Stalowa Wola 2006; I miejsce Galicja Blues Festival 2015 Krosno (Wicked Heads); II miejsce w kategorii "Odkrycie Roku 2015" kwartalnika "Twój Blues" 2015 (Wicked Heads); I miejsce w Kategorii Muzyka Filmowa "Walcownia" Kraków Nowa Huta 2017.

Wierny ojczyźnie historyk sztuki, publicysta, pracownik Muzeum Historycznego Miasta Krakowa - Oddział Dzieje Nowej Huty. Publikował m.in. w: „Głosie - Tygodniku Nowohuckim”, „Czasie Krakowskim”, „Przekroju”, „Tygodniku Powszechnym”, „Focus - Historia”. Współpracował z TVP Kraków, Radiem Kraków, TVP Historia. Prawdziwy patriota, mocno zaangażowany w prawdziwe wychowanie młodzieży.

Jest kompozytorem/sound designerem, akordeonistą, pianistą, aranżerem, muzykiem sesyjnym. Tworzy muzykę do filmów i programów TV. Za główny filar muzyki uważa melodię - dlatego swoje utwory opiera na pięknych liniach melodycznych. Współpracuje z reżyserami : Jarosławem Migoniem, Piotrem Jaworskim, Michałem Rosą oraz z: TVP, TVP Historia, TTV, TV4, Constantin Entertainment Polska, IPN. Naukę gry rozpoczął w 7 r. życia. Studiował akordeon na Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest laureatem wielu konkursów akordeonowych, kameralnych i jazzowych. W 1997 współtworzyłe zespół Que Passa (flamenco-latin jazz), z którym koncertował osiem lat. Od 1999 r. jest członkiem zespołu MOTION TRIO, z którym wystąpił na 6 kontynentach, w 43 krajach świata, koncertując w najbardziej uznanych salach koncertowych. Brał udział w festiwalach muzyki klasycznej, rockowej, jazzowej, world music oraz muzyki współczesnej. Uczestniczył w Masterclass min. na University of Chicago, Konserwatorium Paryskim, Royal Academy of Music w Londynie. Z Motion Trio nagrał 13 albumów. Wybrane nagrody : - Grand Prix IV Międzynarodowego Konkursu Współczesnej Muzyki Kameralnej im. Krzysztofa Pendereckiego (z Motion Trio); - "Kobaltowa Muza" - nagroda Fundacji Inne Brzmienia dla wybitnych muzyków za ich wkład w rozwój sztuki; - "Honoris Gratia" - nagroda Prezydenta Miasta Krakowa w dowód uznania za zasługi dla Krakowa i jego mieszkańców.

Nowohucianin od urodzenia. W szkole podstawowej dzielił ławkę ze Sławkiem Shutym, dziś cenionym pisarzem. Wtedy to doszło do zarażenia słowem pisanym. Równolegle z miłością do pisania, rozwijała się miłość do muzyki. Pod koniec XX w. zakolegował się z muzykami Kultu, w tym z Kazikiem Staszewskim. Bliskie zażyłości spowodowały trwającą do dziś współpracą. Kolejnym etapem życia była organizacja klubowych koncertów muzycznych niszowych zespołów: Zacier, TPN 25, Kabanos. A po poznaniu właściciela Galicji Productions, największego organizatora koncertów w Małopolsce, przyszła pora na współrealizację koncertów zespołów z krajowej czołówki: Kult, KNŻ, KSU, Luxtorpeda, Lao Che, El Dojpa, Buldog, Kazik i Kwartet Proforma, Happysad, HEY, Lady Pank, Coma, Łąki Łan.

Urodzony w 1973 roku w Nowej Hucie. Od lat związany z nowohuckim radiem PallottiFM, gdzie działa w redakcji muzycznej przygotowując muzyczną ramówkę, jak też prowadząc swoje własne autorskie audycje muzyczne, poświęcone często brzmieniom, których próżno szukać w większości szeroko rozumianych mediów. Tekściarz, przez niektórych zwany poetą, wokalista tworzący wraz z przyjaciółmi muzyczne formacje i projekty, łącząc w tekstach i muzyce gatunki poezji śpiewanej i bluesa. Zaangażowany w propagowanie wartości i dobrego imienia Nowej Huty, nowohuckich artystów, działających na muzycznej scenie miasta.